تبلیغات
نمونه سوالات استخدامی - مطالب اسفند 1391
 
سه شنبه 15 اسفند 1391 :: نویسنده : manoman
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی شرکت گاز روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود نمونه سوالات استخدامی شرکت گاز ایران

داوطلبان محترم ، برای چاپ کارت ورود به جلسه آزمون خود اینجا را کلیک کنید

دانلود سوالات تخصصی شرکت گاز ایران (کاردانی)

سوالات تخصصی شرکت گاز ایران (کارشناسی و ارشد)

سوالات تخصصی شرکت گاز (رشته مکانیک)

سوالات تخصصی شرکت گاز (رشته برق)

سوالات تخصصی شرکت گاز (رشته حسابداری)

سوالات تخصصی شرکت گاز (رشته شیمی)

سوالات تخصصی شرکت گاز (رشته فیزیک)

سوالات تخصصی شرکت گاز (رشته مدیریت صنعتی)

سوالات تخصصی شرکت گاز (رشته مدیریت دولتی)

سوالات تخصصی شرکت گاز (رشته هوش مصنوعی)

سوالات تخصصی شرکت گاز (رشته سخت افزار)

سوالات تخصصی شرکت گاز (رشته نرم افزار)

سوالات تخصصی شرکت گاز (رشته کامپیوتر)

سوالات تخصصی شرکت گاز (رشته حقوق قضائی)

سوالات تخصصی شرکت گاز (رشته مهندسی صنایع)

سوالات تخصصی شرکت گاز (رشته عمران)

نوع مطلب :
برچسب ها : کارت گاز، دریافت کارت آزمون استخدامی گاز، دانلود کارت ورود به جلسه گاز، کارت آزمون گاز، کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی شرکت گاز ایران،
لینک های مرتبط :


پنجشنبه 10 اسفند 1391 :: نویسنده : manoman

زمان توزیع کارت و برگزاری آزمون استخدامی بانک مسکن

 • کلیه متقاضیان واجد شرایط می توانند در روزهای سه شنبه مورخ ۹۲/۱/۲۷ و چهارشنبه مورخ ۹۲/۱/۲۸ ( به مدت دو روز ) به سایت اینترنتی این بانک مراجعه و نسبت به چاپ کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.
 • زمان برگزاری آزمون روز جمعه مورخ ۹۲/۱/۳۰ می باشد.

تذکرات

 • برای انجام عملیات ثبت نام بهتر است از مرورگر گوگل کروم (Google Chrome) و درغیر اینصورت از اینترنت اکسپلورر ۷ به بالا (Internet Explorer) استفاده نمائید و از گزینه های Back و Forward مربوط به مرورگرتان استفاده ننمائید.
 • به اطلاع داوطلبین محترم می رساند شرط بومی بودن بر اساس آخرین تقسیمات کشوری لحاظ می گردد. همچنین هر متقاضی صرفا مجاز به انتخاب یک شغل و یک شهر می باشد.
 • به داوطلبان عزیز توصیه می شود قبل از ورود به صفحه ثبت نام ، نسبت به مطالعه دقیق راهنمای ثبت نام اقدام نمایند.
 • باتوجه به اینکه هزینه ثبت نام جهت شرکت در آزمون استخدامی بصورت اینترنتی و از طریق کارت های عضو شتاب دریافت می گردد لذا متقاضیان عزیز قبل از ورود به سایت ثبت نام نسبت به اخذ رمز دوم کارت و کد اعتبار سنجی (CVV2) از دستگاههای خود پرداز اقدام نماید.
 • در صورت وجود سوال یا ابهام در متن آگهی یا اخذ راهنمایی می توانید فرم مربوطه را در صفحه تماس با ما پر کرده و به منظور اخذ جواب به صندوق پست الکترونیکی خود مراجعه نمائید .

 

 logo آگهی استخدام بانک مسکن / اسفند 1391

دانلود سوالات استخدامی بانک مسکن(سالهای گذشته) همراه با جزوه دانش علوم بانکی

راهنمای ثبت نام

متقاضی گرامی، ضمن عرض خوش آمد به سیستم ثبت نام الکترونیکی بانک مسکن، توجه شما را به مراحل ثبت نام آزمون به شرح ذیل جلب می نماید:

متقاضی می باید، آگهی دعوت به همکاری را به دقت مطالعه و از وجود تطابق بین شرایط آزمون و شرایط خود اطمینان کامل حاصل نماید.

تذکر مهم : باتوجه به اینکه هزینه ثبت نام شرکت در آزمون استخدامی بصورت اینترنتی و از طریق کارت های عضو شتاب دریافت خواهد شد لازم است متقاضیان عزیز قبل از ورود به سایت ثبت نام نسبت به اخذ رمز دوم کارت و کد اعتبار سنجی (CVV2) از دستگاههای خود پرداز اقدام نماید.

فرآیند ثبت نام شامل ۶ مرحله می باشد.

ابتدا باید متقاضی فرم شماره ۱ مندرج در متن آگهی را جدا نموده و نسبت به تکمیل آن اقدام نماید.

 • مرحله ثبت نامدر این مرحله داوطلب می بایست نسبت به تکمیل اطلاعات فردی شامل مشخصات عمومی،وضعیت تحصیلی، نظام وظیفه برای متقاضیان مرد، وضعیت ایثارگران و نشانی محل سکونت اقدام نموده و سپس روی کلید (مرحله بعد) کلیک نماید.
 • مرحله انتخاب شهر و شغلدراین مرحله داوطلب شهر و شغل مورد نظر خود را بر اساس اطلاعات وارد شده در مرحله قبل و شرایط بومی بودن انتخاب می نماید.توجه داشته باشید که هر فرد فقط مجاز به انتخاب یک شهر و یک شغل می باشد.
 • مرحله پیش نمایش و ویرایش اطلاعاتدراین مرحله اطلاعات وارد شده توسط داوطلب نمایش داده می شود که در صورت صحت اطلاعات ، داوطلب می بایست کد امنیتی موجود در صفحه را وارد نموده و پس از کلیک نمودن بر روی گزینه مرحله بعد، پیغام دریافتی از سیستم مبنی بر تایید شهر و شغل انتخابی را مشاهده و در صورت صحیح بودن، دکمه تایید را کلیک نماید.داوطلبان عزیز باید دقت نمایند که در صورت کلیک نمودن روی دکمه تایید در این مرحله، امکان ویرایش اطلاعات ثبت شده وجود ندارد لذا می بایست از صحت اطلاعات وارد شده اطمینان حاصل نمایند.
 • مرحله ارسال تصویر عکس پرسنلی اسکن شده و ارسال تصاویر مدارک استخدامیدر این مرحله داوطلب می بایستی نسبت به اسکن عکس پرسنلی و مدارک استخدامی طبق توضیحات مندرج در صفحه ارسال تصاویر اقدام نموده و پس از الصاق نمودن فایلهای اسکن شده با استفاده از گزینه های Browse، روی دکمه ارسال تصاویر کلیک نماید.تذکر: درصورتی که هریک از تصاویرارسال نگردید با توجه به پیغام سیستم نسبت به اصلاح تصویر اسکن شده توسط نرم افزارهای مربوطه و یا اسکن مجدد تصویر مورد نظر اقدام نموده و مجدداً روی گزینه ارسال تصاویر کلیک نمائید.پس از اتمام ارسال تصاویر و مشاهده پیش نمایش عکس پرسنلی و تصاویر مدارک استخدامی و حصول اطمینان از ارسال صحیح مدارک ، روی گزینه پرداخت هزینه ثبت نام کلیک نمائید.

  مدارک استخدامی شامل موارد زیر می باشد:

  تصویر فرم شماره ۱مندرج در آگهی استخدام، تصویر صفحه اول شناسنامه و تصویر کارت ملی که باید هردو در یک صفحه اسکن و ارسال گردد ، تصویر آخرین مدرک تحصیلی، تصویر کارت پایان خدمت که باید پشت و رو و هردو در یک صفحه ارسال گردد.

  ضمنا درصورتی که شرایط بومی بودن داوطلبی بر اساس مدرک تحصیلی دیپلم و سیکل تعیین شده باشد، داوطلب می بایستی علاوه بر ارسال مدارک فوق ، نسبت به اسکن و ارسال مدارک دیپلم و سیکل خود نیز اقدام نماید.

 • مرحله پرداخت هزینه ثبت نامدراین مرحله داوطلب باید از قبل نسبت به اخذ رمز دوم و کد اعتبار سنجی ((Cvv2 از طریق دستگاههای خود پرداز اقدام نموده باشد و پس از ورود اطلاعات کارت ، وجه مورد نظر را پرداخت نماید.تذکر:درصورت بروز هرگونه مشکل احتمالی دراین مرحله ، روی گزینه “وضعیت ثبت نام” در انتهای صفحه سایت ثبت نام، کلیک نموده و پس از وارد نمودن کد ملی و شماره شناسنامه ، نسبت به ادامه مراحل ثبت نام اقدام نمایید.
 • مرحله اخذ کد رهگیریدر این مرحله داوطلب می بایست بعد از پایان ثبت نام الکترونیکی (اینترنتی) کد رهگیری خود را یادداشت نموده ونزد خود نگهداری نماید. ضمناً ورود مجدد به سایت و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و اطلاع از مواد آزمون و همچنین نتیجه آزمون فقط با استفاده از کد رهگیری امکان پذیرخواهد بود.

توضیحات مهم:

دانلود سوالات استخدامی بانک مسکن(سالهای گذشته) همراه با جزوه دانش علوم بانکی

 • برای انجام عملیات ثبت نام بهتر است از مرورگر گوگل کروم (Google Chrome) و درغیر اینصورت از اینترنت اکسپلورر ۷ به بالا (Internet Explorer) استفاده نمائید.
 • در صورت مفقود شدن شماره ثبت نام اینترنتی خود (کد رهگیری) می توانید به صفحه وضعیت ثبت نام داوطلب مراجعه و پس از وارد نمودن کد ملی و شماره شناسنامه روی کلید(تائید) کلیک نموده و شماره ثبت نام اینترنتی (کد رهگیری) خود را مشاهده نمائید.
 • در طی مراحل ثبت نام از کلیک برروی دکمه Back مرورگر خود و باز کردن بیش از یک صفحه مرور گر برروی کامپیوتر خود جدا خودداری نمایید در غیر اینصورت به صفحه اصلی بازگشته و باید مراحل ثبت نام را از ابتدا آغاز نمائید .
 • ثبت نام شما زمانی کامل خواهد شد که کد رهگیری را دریافت نمائید.
 • در صورت بروز هر گونه ایراد فنی که منجر به خروج غیر ارادی داوطلب از صفحه اصلی ثبت نام گردد، داوطلب می تواند از طریق سایت ثبت نام و انتخاب منوی وضعیت ثبت نام، ادامه مراحل ثبت نام خود را پس از وارد نمودن کد ملی و شماره شناسنامه، پیگیری و یا کامل نماید.
 • دانلود سوالات استخدامی بانک مسکن(سالهای گذشته) همراه با جزوه دانش علوم بانکی
نوع مطلب :
برچسب ها : استخدام جدید بانک مسکن، دانلود سوالات استخدامی بانک مسکن، استخدام بانک، اگهی استخدام بانک اسفند 91،
لینک های مرتبط :


سه شنبه 8 اسفند 1391 :: نویسنده : manoman

استخدام شرکت نفت

 

 استخدام شرکت نفت از امروز شروع شد . . .

 اطلاعیه های مهم آزمون استخدامی شرکت نفت

دانلود سوالات و اصل دفترچه سوالات سالهای قبل شرکت نفت

1-ثبت نام آزمون استخدامی شركت ملی نفت ایران از ظهر روز سه شنبه مورخ 91/12/08  آغاز و در ساعت 24 روز سه شنبه مورخ 91/12/15 پایان می یابد.

 

 

2 - گروه شغلی " پزشك عمومی" به نیازهای استخدامی در استانهای خوزستان، مازندران و هرمزگان اضافه شده است.
3- موارد آزمون تخصصی گروه شغلی "كارشناس بهداشت" تغییر نموده است.
4- با توجه به تغییر برخی از كدهای مورد نیاز برای ثبت نام(دانشگاه و رشته و گرایشهای تحصیلی) لازم است داوطلبان نسبت به استخراج دوباره كدهای جدید اقدام نمایند. 
5-دفترچه راهنمای آزمون استخدامی را از اینجا دریافت نمایید.
6- مهلت ثبت نام تمدید نمی گردد.

دانلود سوالات و اصل دفترچه سوالات سالهای قبل شرکت نفت

 ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : azmoon.nioc.ir، estekhdam naft، hsjonhl av;j ktj، http://registration.nioc.ir/، http://www.mop.ir، registration.nioc.ir، آدرس سامانه ثبت نام استخدامی شرکت نفت، آدرس سایت استخدام شرکت نفت، آغاز ثبت نام آزمون استخدامی شركت ملی نفت ایران، اخبار استخدام، استخدام شرکت نفت، اطلاعیه های مهم آزمون استخدامی شرکت نفت، ثبت نام در آزمون استخدامی شرکت نفت، زمان ثبت نام استخدامشرکت نفت، سایت استخدام شرکت نفت، سایت ثبت نام در آزمون استخدامی شرکت نفت، سوالات استخدامی شرکت نفت، شروع ثبت نام شرکت نفت، نكات مهم آزمون استخدامی شرکت نفت،
لینک های مرتبط :


پنجشنبه 3 اسفند 1391 :: نویسنده : manoman

اخبار استخدام: دقایقی پیش اطلاعیه استخدامی شرکت نفت روی سایت شرکت نفت قرار گرفت.

متن اطلاعیه

اطلاعیه استخدام شرکت ملی نفت ایران

قابل توجه داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی

شرکت ملی نفت ایران به منظورتأمین بخشی از نیروی انسانی موردنیاز خود جهت خدمت در مناطق عملیاتی و خارج از کلانشهر تهران از بین داوطلبان واجد شرایط در مقاطع کاردانی و بالاتر استخدام می نماید.

دریافت آگهی آزمون استخدامی
دریافت دفترچه راهنمای آزمون استخدامی شرکت نفت

 ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : آگهی استخدام در شرکت نفت، استخدام در شرکت نفت، استخدام شرکت ملی نفت ایران اسل 91، استخدام شرکت نفت، استخدام شرکت نفت اسفند ماه 91، استخدام شرکت نفت سال 91، استخدامات، ثبت نام آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران، جدیدترین اطلاعیه استخدام شرکت میلی نفت ایران، جدیدترین نمونه سوالات استخدامی، جدیدترین نمونه سوالات شرکت نفت، دانلود جزوات استخدامی شرکت نفت، دانلود جزوات عمومی استخدامی، دانلود سوالات استخدامی شرکت نفت، دانلود نمونه سوالات، دانلود نمونه سوالات استخدامی، دانلود نمونه سوالات استخدامی شرکت نفت، سایت شرکت ملی نفت ایران، سوالات استخدامی شرکت نفت، شرکت نفت، فروشگاه استخدامات، لینک ثبت نام آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران، منایع آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران، نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت، نمونه سوالات استخدامی، نمونه سوالات استخدامی شرکت نفت، نکات کلیدی و نمونه سولات آزمونهای استخدامی، کتب و جزوات استخدامی، www.azmoon.nioc.ir، آگهی آزمون استخدامی شرکت نفت 91، استخدام شرکت نفت 1391، اطلاعیه استخدام شركت ملی نفت ایران، دانلود سوالات و اصل دفترچه سوالات سالهای قبل شرکت نفت، دریافت دفترچه راهنمای آزمون استخدامی شرکت نفت، زمان برگزاری آزمون استخدامی شرکت نفت، زمان شروع ثبت نام شرکت نفت،
لینک های مرتبط :


پنجشنبه 3 اسفند 1391 :: نویسنده : manoman

بسته هدیه شامل:

۱- دانلود رایگان دفترچه سوالات عمومی شرکت ملی گاز در مقطع کاردانی همراه با پاسخنامه (سال ۱۳۸۶)

محتوای این مجموعه به شرح زیر می باشد:

نمونه سوالات تخصصی موازنه انرژی و موارد شرکت گاز؛ به شرح زیر:

- ۱۲ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی گار پارس جنوبی در سال ۱۳۸۷ به همراه پاسخنامه تشریحی

- ۱۴ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی گاز استانی در سال ۱۳۸۶ به همراه پاسخنامه تشریحی

- ۲۰ نمونه سوال  آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران در سال ۱۳۸۵ به همراه پاسخنامه تشریحی

- ۱۵ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی گاز پارس جنوبی در سال ۱۳۸۴ به همراه پاسخنامه تشریحی

- ۱۵ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی گاز در سال ۱۳۸۳ به همراه پاسخنامه تشریحی

- ۱۲ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی پخش و پالایش نفت ایران در سال ۱۳۸۴ به همراه پاسخنامه تشریحی

- ۹ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی پخش و پالایش نفت ایران در سال ۱۳۸۳ به همراه پاسخنامه تشریحی

-  ۲۵ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی در سال ۱۳۸۵ به همراه پاسخنامه تشریحی

نمونه سوالات تخصصی انتقال حرارت و مکانیک سیالات شرکت گاز؛ به شرح زیر:

- ۱۳ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی گار پارس جنوبی در سال ۱۳۸۷ به همراه پاسخنامه تشریحی

- ۱۳ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی گاز استانی در سال ۱۳۸۶ به همراه پاسخنامه تشریحی

- ۲۰ نمونه سوال  آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران در سال ۱۳۸۵ به همراه پاسخنامه تشریحی

- ۱۵ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی گاز پارس جنوببی در سال ۱۳۸۴ به همراه پاسخنامه تشریحی

- ۲۴ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی گاز در سال ۱۳۸۳ به همراه پاسخنامه تشریحی

- ۲۵ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی پخش و پالایش، سال ۱۳۸۵ به همراه پاسخنامه تشریحی

- ۲۹ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی پخش و پالایش نفت ایران در سال ۱۳۸۴ به همراه پاسخنامه تشریحی

- ۲۳ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی پخش و پالایش نفت ایران در سال ۱۳۸۳ به همراه پاسخنامه تشریحی

-  ۲۱ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی در سال ۱۳۸۵ به همراه پاسخنامه تشریحی

نمونه سوالات تخصصی شیمی عمومی، آلی و تجزیه شرکت گاز؛ به شرح زیر:

- ۱۱ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی گار پارس جنوبی در سال ۱۳۸۷ به همراه پاسخنامه تشریحی

- ۱۵ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی گاز استانی در سال ۱۳۸۶ به همراه پاسخنامه تشریحی

- ۳۱ نمونه سوال  آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران در سال ۱۳۸۵ به همراه پاسخنامه تشریحی

- ۱۳ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی گاز پارس جنوببی در سال ۱۳۸۴ به همراه پاسخنامه تشریحی

- ۱۲ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی گاز در سال ۱۳۸۳ به همراه پاسخنامه تشریحی

- ۱۶ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی پخش و پالایش نفت ایران در سال ۱۳۸۴ به همراه پاسخنامه تشریحی

- ۲۰ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی پخش و پالایش نفت ایران در سال ۱۳۸۳ به همراه پاسخنامه تشریحی

نمونه سوالات تخصصی ترمودینامیک شرکت گاز؛ به شرح زیر:

- ۱۴ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی گار پارس جنوبی در سال ۱۳۸۷ به همراه پاسخنامه تشریحی

- ۱۲ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی گاز استانی در سال ۱۳۸۶ به همراه پاسخنامه تشریحی

- ۲۰ نمونه سوال  آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران در سال ۱۳۸۵ به همراه پاسخنامه تشریحی

- ۱۵  نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی گاز پارس جنوببی در سال ۱۳۸۴ به همراه پاسخنامه تشریحی

- ۱۵ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی گاز در سال ۱۳۸۳ به همراه پاسخنامه تشریحی

- ۱۳ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی پخش و پالایش نفت ایران در سال ۱۳۸۳ به همراه پاسخنامه تشریحی

نمونه سوالات عمومی شرکت گاز؛ به شرح زیر:

- دفترچه سوالات عمومی شرکت گاز در مقطع کاردانی همراه با پاسخنامه (سال ۸۶)

 

 

برای دانلود این محصول اینجا کلیک کنید 
 نمونه سوالات تخصصی شرکت ملی گاز ایران در مقطع کاردانی

نوع مطلب :
برچسب ها : سوالات تخصصی شیمی عمومی، آلی و تجزیه، سوالات تخصصی موازنه انرژی و موارد شرکت گاز، سوالات تخصصی ترمودینامیک شرکت گاز، سوالات تخصصی انتقال حرارت و مکانیک سیالات شرکت گاز، سوال آزمون استخدامی شرکت ملی گار پارس جنوبی در سال ۱۳۸۷،
لینک های مرتبط :


سوالات تخصصی شرکت گاز ایران همراه با پاسخنامه تشریحی : این مجموعه یکی از کاملترین محصولات مرتبط با سوالات تخصصی شرکت گاز ایران است که شامل سوالات گردآوری شده سالهای قبل شرکت گاز می باشد.مزیتی که خرید این مجموعه از فروشگاه ایران عرضه برای مشتریان خود دارد قیمت پایین و به صرفه ی آن نسبت به فروشگاه های مشابه دیگر است. 

شما با خرید این محصول علاوه بر دریافت سوالات تخصصی شرکت گاز همراه با پاسخنامه تشریحی، ۲ محصول دیگر به عنوان هدیه رایگان دریافت خواهید کرد.

۱- دانلود رایگان دفترچه سوالات عمومی شرکت گاز در مقطع کارشناسی همراه با پاسخنامه (سال ۱۳۹۰)

۲- دانلود رایگان دفترچه سوالات عمومی شرکت گاز در مقطع کارشناسی ارشد همراه با پاسخنامه (سال ۱۳۹۰)

محتوای این مجموعه به شرح زیر می باشد:

نمونه سوالات تخصصی کنترل فرایند و طراحی راکتور شرکت گاز؛ به شرح زیر:

- ۱۰ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی رازی در سال ۱۳۸۹ به همراه پاسخنامه تشریحی
- ۷ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی شیراز در سال ۱۳۸۷ به همراه پاسخنامه تشریحی
- ۱۱ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت گاز پارس جنوبی در سال ۱۳۸۷ به همراه پاسخنامه تشریحی
- ۱۲ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران در سال ۱۳۸۶ به همراه پاسخنامه تشریحی
- ۱۵ نمونه سوال استخدامی شرکت ملی گاز ایران در سال ۱۳۸۵ به همراه پاسخنامه تشریحی
- ۱۵ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران در سال ۱۳۸۴ به همراه پاسخنامه تشریحی

نمونه سوالات تخصصی انتقال جرم و عملیات واحد شرکت گاز؛ به شرح زیر:
- ۱۳ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی رازی در سال ۱۳۸۹ به همراه پاسخنامه تشریحی
- ۸ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی شیراز در سال ۱۳۸۷ به همراه پاسخنامه تشریحی
- ۱۲ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت گاز پارس جنوبی در سال ۱۳۸۷ به همراه پاسخنامه تشریحی
- ۱۲ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران در سال ۱۳۸۶ به همراه پاسخنامه تشریحی
- ۳۴ نمونه سوال استخدامی شرکت ملی گاز ایران در سال ۱۳۸۵ به همراه پاسخنامه تشریحی
- ۱۵ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی در سال ۱۳۸۴ به همراه پاسخنامه تشریحی
- ۱۵ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی پخش و پالایش در سال ۱۳۸۶ به همراه پاسخنامه تشریحی

نمونه سوالات تخصصی انتقال حرارت شرکت گاز؛ به شرح زیر:
- ۷ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی رازی در سال ۱۳۸۹ به همراه پاسخنامه تشریحی
- ۵ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی شیراز در سال ۱۳۸۷ به همراه پاسخنامه تشریحی
- ۱۱ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت گاز پارس جنوبی در سال ۱۳۸۷ به همراه پاسخنامه تشریحی
- ۱۲ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران در سال ۱۳۸۶ به همراه پاسخنامه تشریحی
- ۱۳ نمونه سوال استخدامی شرکت ملی گاز ایران در سال ۱۳۸۵ به همراه پاسخنامه تشریحی
- ۱۵ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران در سال ۱۳۸۴ به همراه پاسخنامه تشریحی
- ۱۴ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی پخش و پالایش در سال ۱۳۸۶ به همراه پاسخنامه تشریحی

نمونه سوالات تخصصی مکانیک سیالات شرکت گاز؛ به شرح زیر:
- ۷ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی رازی در سال ۱۳۸۹ به همراه پاسخنامه تشریحی
- ۶ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی شیراز در سال ۱۳۸۷ به همراه پاسخنامه تشریحی
- ۱۲ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت گاز پارس جنوبی در سال ۱۳۸۷ به همراه پاسخنامه تشریحی
- ۱۲ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران در سال ۱۳۸۶ به همراه پاسخنامه تشریحی
- ۱۴ نمونه سوال استخدامی شرکت ملی گاز ایران در سال ۱۳۸۵ به همراه پاسخنامه تشریحی
- ۱۵ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی پخش و پالایش در سال ۱۳۸۶ به همراه پاسخنامه تشریحی

نمونه سوالات تخصصی ترمودینامیک شرکت گاز؛ به شرح زیر:
- ۷ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی رازی در سال ۱۳۸۹ به همراه پاسخنامه تشریحی
- ۱۲ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی شیراز در سال ۱۳۸۷ به همراه پاسخنامه تشریحی
- ۱۲ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت گاز پارس جنوبی در سال ۱۳۸۷ به همراه پاسخنامه تشریحی
- ۱۰ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران در سال ۱۳۸۶ به همراه پاسخنامه تشریحی
- ۱۹ نمونه سوال استخدامی شرکت ملی گاز ایران در سال ۱۳۸۵ به همراه پاسخنامه تشریحی
- ۱۴ نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت ملی پخش و پالایش در سال ۱۳۸۶ به همراه پاسخنامه تشریحی

نمونه سوالات عمومی شرکت گاز؛ به شرح زیر:(هدیه فروشگاه ایران عرضه)

– دفترچه سوالات عمومی شرکت گاز در مقطع کارشناسی همراه با پاسخنامه (سال ۹۰)
– دفترچه سوالات عمومی شرکت گاز در مقطع کارشناسی ارشد همراه با پاسخنامه (سال ۹۰)


 

برای دانلود این محصول اینجا کلیک کنید 
download button1 سوالات استخدامی تخصصی شرکت گاز ایران (کارشناسی و ارشد)

نوع مطلب :
برچسب ها : سوال آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی رازی، سوال آزمون استخدامی شرکت گاز پارس جنوبی، سوال آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران، دفترچه سوالات عمومی شرکت گاز در مقطع کارشناسی، سوالات تخصصی انتقال جرم و عملیات واحد شرکت گاز، سوالات تخصصی انتقال حرارت شرکت گاز، سوالات تخصصی مکانیک سیالات شرکت گاز،
لینک های مرتبط :


مکانیک - استخدام شرکت گاز 

دفترچه سوالات تخصصی شرکت گاز (رشته مکانیک): این محصول شامل اصل دفترچه سوالات تخصصی رشته مکانیک در آزمون استخدامی شرکت گاز میباشد. مزیتی که خرید این مجموعه از فروشگاه ایران عرضه برای مشتریان خود دارد قیمت پایین و به صرفه ی آن نسبت به فروشگاه های مشابه دیگر است. 

شما با خرید این محصول ۵ دفترچه سوالات تخصصی رشته مکانیک در مقاطع کاردانی و کارشناسی و ارشد مربوط به سالهای ۱۳۸۵/۱۳۸۶ دریافت خواهید کرد.

محتوای این مجموعه به شرح زیر می باشد:

۵ بسته PDF:

- دفترچه سوالات تخصصی شرکت گاز رشته  مکانیک (کلیه گرایش ها/۱۰۰ سوال/ مقطع کاردانی/ سال ۱۳۸۵)

- دفترچه سوالات تخصصی شرکت گاز رشته  مکانیک (تاسیسات، ماشین آلات، ماشین ابزار/۶۰ سوال/ مقطع کاردانی/ سال ۱۳۸۶)

- دفترچه سوالات تخصصی شرکت گاز رشته مهندس مکانیک (حرارت و سیالات، طراحی جامدات /۱۰۰ سوال/ مقطع کارشناسی/ سال ۱۳۸۵)

- دفترچه سوالات تخصصی شرکت گاز رشته مهندس مکانیک (حرارت و سیالات، طراحی جامدات /۶۰ سوال/ مقطع کارشناسی/ سال ۱۳۸۶)

- دفترچه سوالات تخصصی شرکت گاز رشته مکانیک (حرارت و سیالات، طراحی جامدات /۶۰ سوال/ مقطع کارشناسی و بالاتر/ سال ۱۳۸۵)

شامل دروس:  مقاومت مصالح، ترمودینامیک، انتقال حرارت، انتقال سیالات، مکانیک سیالات، ارتعاشات، استاتیک

.

 

 سوالات تخصصی شرکت گاز ایران (رشته مکانیک)

نوع مطلب :
برچسب ها : مدارهای الکتریکی، الکترونیک، کنترل سیستم خطی، اندازه گیری الکتریکی، الکترونیک صنعتی، مدارهای منطقی، ماشین های الکتریکی، الکترومغناطیس، تولید و نیروگاه، حفاظت و رله ها، برسی سیستم های قدرت، دیجیتال، ابزاردقیق، اصول اندازه گیری الکترونیک، مدارهای الکترونیک،
لینک های مرتبط :


برق - استخدام شرکت گاز 

محتوای این مجموعه به شرح زیر می باشد:

۵ بسته PDF:

– دفترچه سوالات تخصصی شرکت گاز رشته  برق (الکترونیک/۱۰۰ سوال/ مقطع کاردانی/ سال ۱۳۸۵)

- دفترچه سوالات تخصصی شرکت گاز رشته برق (کنترل، الکترونیک، ابزار دقیق/۶۰ سوال/ مقطع کارشناسی/ سال ۱۳۹۰)

- دفترچه سوالات تخصصی شرکت گاز رشته برق (برق قدرت /۶۰ سوال/ مقطع کارشناسی/ سال ۱۳۹۰)

- دفترچه سوالات تخصصی شرکت گاز رشته برق (برق قدرت /۱۰۰ سوال/ مقطع کارشناسی/ سال ۱۳۸۵)

- دفترچه سوالات تخصصی شرکت گاز رشته برق (الکترونیک، قدرت، کنترل /۱۰۰ سوال/ مقطع کارشناسی/ سال ۱۳۸۵) 

این بسته با توجه به عناوین شغلی محتلف رشته برق شامل دروس: مدارهای الکتریکی، الکترونیک، کنترل سیستم خطی، اندازه گیری الکتریکی، الکترونیک صنعتی، مدارهای منطقی، ماشین های الکتریکی، الکترومغناطیس، تولید و نیروگاه، حفاظت و رله ها، الکترونیک صنعتی، برسی سیستم های قدرت، دیجیتال، ابزاردقیق، اصول  اندازه گیری الکترونیک، مدارهای الکترونیک می باشد

 

 

 سوالات تخصصی گاز رشته برق

دانلود این محصول

37ffea9336f81 دانلود سوالات تخصصی شرکت ملی گاز ایران رشته برق

نوع مطلب :
برچسب ها : مدارهای منطقی، ماشین های الکتریکی، الکترومغناطیس، تولید و نیروگاه، حفاظت و رله ها، الکترونیک صنعتی، برسی سیستم های قدرت، دیجیتال، ابزاردقیق، اصول اندازه گیری الکترونیک، مدارهای الکترونیک،
لینک های مرتبط :


شیمی - استخدام شرکت گاز 

محتوای این مجموعه به شرح زیر می باشد:

۷ بسته PDF:

– دفترچه سوالات تخصصی شرکت گاز رشته شیمی (شیمی و صنایع شمیایی/۱۰۰ سوال/ مقطع کاردانی/ سال ۱۳۸۵)

- دفترچه سوالات تخصصی شرکت گاز رشته شیمی (کاربردی، پالایش، پتروشیمی، صنایع شیمیائی/۶۰ سوال/ مقطع کاردانی/ سال ۱۳۸۶)

- دفترچه سوالات تخصصی شرکت گاز رشته مهندسی شیمی (گاز، پالایش، طراحی فرآیند نفت/۱۰۰ سوال/ مقطع کارشناسی/ سال ۱۳۸۵)

- دفترچه سوالات تخصصی شرکت گاز رشته مهندسی شیمی (گاز، پالایش، طراحی فرآیندها، پتروشیمی/۶۰ سوال/ مقطع کارشناسی/ سال ۱۳۸۶)

- دفترچه سوالات تخصصی شرکت گاز رشته مهندسی شیمی (شیمی/۶۰ سوال/ مقطع کارشناسی/ سال ۱۳۹۰)

- دفترچه سوالات تخصصی شرکت گاز رشته شیمی (محیط زیست/۶۰ سوال/ مقطع کارشناسی ارشد/ سال ۱۳۸۶)

- دفترچه سوالات تخصصی شرکت گاز رشته مهندسی شیمی (شیمی/۶۰ سوال/ مقطع کارشناسی ارشد/ سال ۱۳۹۰)

این بسته با توجه به عناوین شغلی محتلف رشته شیمی شامل دروس: شیمی عمومی، شیمی آلی و تجزیه، موازنه مواد و انرژی، ترمودینامیک شیمیایی، انتقال حرارت و سیالات، مکانیک سیالات، کنترل فرآیند ها، انتقال جرم، عملیات واحد، کنترل آلودگی هوا، اکولوژی محیط زیست و مدیریت پسماندهای جامد، میکروبیولوژی آب و فاضلاب میباشد.

 

136139690242645 02mftweqly7eaa28g51 دانلود سوالات تخصصی شرکت گاز ایران رشته شیمی

نوع مطلب :
برچسب ها : شیمی عمومی، شیمی آلی و تجزیه، موازنه مواد و انرژی، ترمودینامیک شیمیایی، انتقال حرارت و سیالات، مکانیک سیالات، کنترل فرآیند ها، انتقال جرم، عملیات واحد، کنترل آلودگی هوا، اکولوژی محیط زیست و مدیریت پسماندهای جامد،
لینک های مرتبط :


سه شنبه 1 اسفند 1391 :: نویسنده : manoman

سایت اخبار استخدام(www.employmentnews.ir) برای جذب نویسنده دعوت به همکاری می نماید . 

شرایط

شرایط ارسال پست:

1- ارسال روزانه 10 پست

2- درج برچسب برای مطلب

3- ارسال مطلب با موضوع استخدامی

4- ارسال مطالب غیر تکراری (یعنی مطالبی که در سایت وجود ندارند)

5- تغییر عناوین مطالب 

برای اطلاعات بیشتر با ایمیل iranarze@yahoo.com در ارتباط باشید. 

نوع مطلب :
برچسب ها : استخدام نویسنده، استخدام اخبار استخدام، جذب نویسنده، دارمد از اینترنت، استخدام در اینترنت،
لینک های مرتبط :
نمونه سوالات استخدامی
دانلود نمونه سوالات آزمون های استخدامی
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : manoman
مطالب اخیر
نویسندگان
نظرسنجی
نظرتان در مورد قالب این وبلاگ چیست؟
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :